W Bibliotece Publicznej w Nagoszynie odbyła się kolejna Noc z Andersenem, która jest międzynarodową, cykliczną imprezą organizowaną z okazji urodzin słynnego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena. Noc z Andersenem rozpoczęła się od wspólnych zabaw ruchowych związanych z twórczością Hansa Christiana Andersena. Na Noc z Andersenem przybyli aktorzy z Teatru Lalek ,,Pinokio”, którzy zaprezentowali przedstawienie pt.,, Kłamstwa Kozy”. Bajka opowiada o losach Paulinki, która z powodu niesłusznych oskarżeń kozy, musiała wędrować po świecie w poszukiwaniu pracy. Spektakl był bardzo ciekawy, wesoły i pouczający. Następnie odbyła się wspólna kolacja pizza. Nie zabrakło smakołyku dla dzieci w postaci popcornu. Były quizy i zagadki na temat twórczości Andersena.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie, miłą zabawę, wspaniałe humory i wspólnie spędzony czas.