Biblioteka Publiczna w Bobrowej zakończyła działania związane z realizacją projektu Biblioteki pełne Dobrej Energii. Na zakończenie została zaprezentowana makieta ,,Miasto jutro”, wykonana przez dzieci z materiałów pozyskanych z recyklingu. Prace nad makietą trwały kilka tygodni, ale ostateczny efekt przerósł nasze oczekiwania. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, a wspólnej pracy towarzyszyła dobra zabawa. Po prezentacji makiety przyszedł czas na zabawę na łonie natury, gdzie z pomocą szkieł powiększających dzieci rozwiązywały przyrodnicze zagadki i mogły z bliska przyjrzeć się otaczającej nas przyrodzie. Działania realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu „Biblioteki Pełne Dobrej Energii” prowadzonego prze Fundację PVE Dobra Energia.

#FundacjaPVEDobraEnergia

#BibliotekiPełneDobrejEnergii